Cztery proste kroki

Przejdź kilka prostych kroków i przekonaj się jak prosto zbudować z nami
Twoją nową witrynę internetową.

Zaczynamy!

Krok pierwszy

Wybierz pakiet usług

Pakiet usług określa jakiego rodzaju witryny, funkcjonalności i zakresu usług oczekujesz. Począwszy od jednostronicowej wizytówki internetowej do wielostronicowego serwisu internetowego z możliwością bieżących informacji z życia gabinetu. 

Pakiet Podstawowy

Utrzymanie i obsługa jednostronicowej wizytówki internetowej i poczty firmowej Twojego gabinetu wraz z darmowym adresem internetowym.

Pakiet Optymalny

Utrzymanie i obsługa wielostronicowego serwisu internetowego i poczty firmowej Twojego gabinetu wraz z darmowym adresem internetowym.

Pakiet Zaawansowany

Utrzymanie i obsługa wielostronicowego serwisu internetowego i poczty firmowej Twojego gabinetu wraz z darmowym adresem internetowym i możliwością rozbudowy o bieżące informacje i ogłoszenia.

Krok drugi

Wybierz wzór strony

Rodzaj witryny internetowej, którą możesz wybrać, zależy od posiadanego przez Ciebie pakietu usług. Odpowiadająca Ci witryna zostanie dla Ciebie spersonalizowana i zaadoptowana do charakteru Twoich materiałów marketingowych, jeśli takie posiadasz. W każdej chwili możesz zmienić pakiet usług i uruchomić nową witrynę.

Witryny jednostronicowe

Jednostronicowa wizytówka internetowa zawierająca podsumowanie najistotniejszych informacji o Twoim gabinecie.

Witryny wielostronicowe

Serwis internetowy szczegółowo przedstawiający każdy aspekt Twojego gabinetu.

Witryny wielostronicowe
z funkcją bloga

Serwis internetowy szczegółowo przedstawiający każdy aspekt Twojego gabinetu z możliwością rozbudowy o bieżące informacje na temat jego działalności.

Jeśli nie znalazłeś projektu witryny, który w pełni Ci odpowiada, stworzymy go dla Ciebie zgodnie z oczekiwaniami, które nam przedstawisz. Zakres i funkcjonalność takiego projektu zależeć będzie od pakietu usług na który się zdecydowałeś.  Rozpocznijmy współpracę i zbudujmy razem coś niepowtarzalnego.

Krok trzeci

Wybierz usługi dodatkowe

Jeśli w wybranym przez Ciebie pakiecie usług brakuje istotnych dla Ciebie elementów, a nie chcesz zmieniać pakietu na inny, skorzystaj z usług dodatkowych. Dodając dodatkowe usługi do swojego pakietu idealnie dopasujesz go do swoich potrzeb.

Krok czwarty

Złóż zamówienie

I to już wszystko czego potrzebujesz aby stworzyć swoją nową witrynę internetową. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i poprowadzimy do uruchomienia Twoje strony firmowej.