Laptop i stetoskop

Nowoczesne strony internetowe

Witryny internetowe

Stworzymy dla Ciebie wyjątkową witrynę internetową dopasowaną do charakteru Twojej praktyki lekarskiej. Aby uzyskać najlepszy efekt graficzny projekt strony będzie się automatycznie dopasowywał do urządzeń na których jest wyświetlany. Dzięki funkcji bloga będziesz miał możliwość budowania relacji z Twoimi klientami.

 Przed stworzeniem witryny internetowej dla swojej praktyki lekarskiej musisz się zastanowić jakiego ma ona być typu, aby spełniła Twoje oczekiwania. W wyborze mogą Ci pomóc wzory stron, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Do dyspozycji masz witryny jednostronicowe spełniające rolę wizytówki internetowej, witryny wielostronicowe będące szczegółową prezentacją Twojego gabinetu oraz witryny wielostronicowe z funkcją bloga, które oprócz prezentacji placówki zawierają narzędzia marketingowe do pogłębiania relacji z klientami. Decyzja ta określi jakiego pakietu usług będziesz potrzebował. Będą to odpowiednio pakiet Podstawowy dla witryn jednostronicowych, pakiet Optymalny dla witryn wielostronicowych oraz pakiet Zaawansowany dla witryn z funkcją bloga. 

 Jeśli oczekujesz projektu witryny, innego niż oferowany w naszym katalogu, stworzymy go dla Ciebie zgodnie z Twoimi sugestiami. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły projektu.

 Po wyborze odpowiedniego dla Ciebie pakietu usług i wzoru strony, możesz przejść do wyboru adresu internetowego, pod którym Twoja nowa witryna będzie dostępna.  W ramach każdego pakietu usług masz do swojej dyspozycji szereg atrakcyjnych adresów internetowych dostępnych dla Ciebie bez dodatkowych opłat. Możesz również uzupełnić swój pakiet o interesujące Cię usługi dodatkowe.

 Jeśli potrzebujesz adresu internetowego, którego nie da się zbudować na bazie listy naszych darmowych domen, wciąż jest to możliwe. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów takiego rozwiązania.

 Witryny jednostronicowe stworzone są na bazie jednej głównej strony internetowej. Strona ta spełnia rolę ulotki internetowej zawierającej najważniejsze informacje na temat Twojego gabinetu weterynaryjnego. Poinformujesz na niej swoich klientów o sobie, Twoim gabinecie, rodzaju świadczonych usług, danych adresowych i kontaktowych. Ze względu na skondensowany charakter ulotki prezentowane będą tylko najistotniejsze informacje i te na które chcesz zwrócić szczególną uwagę odbiorców. 

 Witryny jednostronicowe są dedykowane dla pakietu usług Podstawowy. Jeśli zdecydujesz się na zmianę charakteru swojej strony możesz w każdej chwili zmienić jej wzór i odpowiedni do niego pakiet usług.

 Witryny wielostronicowe​ stworzone są na bazie wielu połączonych ze sobą stron internetowych. Strony te służą do szczegółowej prezentacji twojego gabinetu weterynaryjnego. Poinformujesz na nich swoich klientów o sobie, Twoim gabinecie, rodzaju świadczonych usług, danych adresowych i kontaktowych. Każda z podstron dedykowana jest wybranemu aspektowi Twojej praktyki lekarskiej i szczegółowo ją opisuje w atrakcyjny wizualnie i przyciągający uwagę sposób. 

 Witryny wielostronicowe są dedykowane dla pakietu usług Optymalny. Jeśli zdecydujesz się na zmianę charakteru swojej strony możesz w każdej chwili zmienić jej wzór i odpowiedni do niego pakiet usług.

 Witryny wielostronicowe z funkcją bloga stworzone są na bazie wielu połączonych ze sobą stron internetowych. Strony te służą do szczegółowej prezentacji twojego gabinetu weterynaryjnego. Poinformujesz na nich swoich klientów o sobie, Twoim gabinecie, rodzaju świadczonych usług, danych adresowych i kontaktowych. Każda z podstron dedykowana jest wybranemu aspektowi Twojej praktyki lekarskiej i szczegółowo ją opisuje w atrakcyjny wizualnie i przyciągający uwagę sposób. Dodatkowa funkcja bloga daje Ci możliwość samodzielnego kreowania wizerunku Twojego gabinetu. To narzędzie marketingowe możesz wykorzystać do pogłębiania relacji z klientami, poprzez publikowanie aktualnych informacji, ciekawostek i zachęt do odwiedzenia Twojego zakładu leczniczego.

 Witryny wielostronicowe z funkcją bloga są dedykowane dla pakietu usług Zaawansowany. Jeśli zdecydujesz się na zmianę charakteru swojej strony możesz w każdej chwili zmienić jej wzór i odpowiedni do niego pakiet usług.

Wybierz swój pakiet i zamów już teraz!