O nas

Tworzymy witryny internetowe dedykowane placówkom weterynaryjnym. Naszym celem jest propagowanie internetowego marketingu weterynaryjnego dostosowanego do specyficznych potrzeb branży i ograniczeń związanych z zakazem reklamy.

Wiemy, że każda z praktyk jest inna, więc podchodzimy do każdej indywidualnie, koncentrując się na jej największych atutach i niepowtarzalnym charakterze. Dzięki ścisłej współpracy z praktykującym lekarzem weterynarii zapewniamy merytoryczną poprawność publikowanych przez nas treści. Oba te aspekty w połączeniu z nowoczesnymi projektami stron sprawiają, że otrzymujesz produkt z którego możesz być w pełni zadowolony.

Dostępność

Wygląd i działanie serwisów internetowych które tworzymy dopasowuje się automatycznie do urządzeń na których działają. Dzięki temu Twoja strona wygląda tak samo dobrze na komputerze stacjonarnym jak i na smartfonie, zwiększając tym liczbę potencjalnych klientów do których dociera Twój gabinet.

Bezpieczeństwo

Dbamy o zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa danych użytkowników naszych serwisów, dlatego wszystkie Twoje strony chronimy przed nieuprawnionym dostępem. Działania, które Twoi klienci podejmują na stronie, jak również cała komunikacja z Tobą są szyfrowane. Wszystkie strony posiadają również certyfikat bezpieczeństwa SSL, który podnosi zaufanie użytkowników do Twojej strony jako bezpiecznej.