www

Darmowe Adresy Internetowe

Katalog Domen

W ramach naszych pakietów, bez dodatkowych opłat, przekazujemy do Twojej dyspozycji wiele atrakcyjnych adresów internetowych. Wybierz adres który najbardziej Ci odpowiada i sprawdź poniżej, jak może wyglądać adres Twojej nowej strony internetowej i firmowych skrzynek pocztowych.

 Każda strona internetowa potrzebuje czytelnego dla ludzi adresu internetowego (domeny). Adres ten wpisujemy w polu adresu w przeglądarce internetowej. Na przykład, aby odwiedzić naszą witrynę w przeglądarce internetowej powinieneś wpisać adres https://vetdoctor.pl/. Twoja strona również będzie posiadać unikalny adres i to od Ciebie zależy jak on będzie wyglądał.

 Po wyborze przez Ciebie domeny Twój adres internetowy będzie stworzony według schematu:

https://[nazwa gabinetu].[wybrana domena]/

 Przykładowo, jeśli wybierzesz domenę vetdoctor.pl, a Twój gabinet nazywa się Oaza to adres internetowy gabinetu będzie wyglądał następująco:

https://oaza.vetdoctor.pl/

 Dla pozostałych domen nazwy budowane są w analogiczny sposób, na przykład dla domeny uslugi-wet.pl adresem internetowym będzie:

https://oaza.uslugi-wet.pl/

Wybierz adres, który najbardziej Ci odpowiada

  • vetdoctor.pl
  • pomoc-wet.pl
  • uslugi-wet.pl
  • lecznica-wet.pl
  • lekarz-wet.pl

 Jeśli potrzebujesz adresu internetowego, którego nie da się zbudować na bazie listy naszych darmowych domen, wciąż jest to możliwe. Wymaga to wyboru pakietu Zaawansowany lub wykupienia dodatkowej usługi Dedykowana domena w ramach pozostałych pakietów. Przy wyborze jednej z tych opcji należy skontaktować się z nami w celu zweryfikowania technicznych możliwości takiego rozwiązania.

Uwaga: Wybór dedykowanej domeny zazwyczaj wiąże się z dodatkowym kosztem związanym z jej wykupieniem u jednego z polskich dostawców. Zapewniamy Państwu zarówno pośrednictwo w wykupie dedykowanej domeny, jak również wsparcie techniczne w przekierowaniu zewnętrznej domeny na nasze serwery, w przypadku gdy zdecydują się Państwo wykupić ją samodzielnie w zewnętrznej firmie.

Wybierz swój adres i zamów już teraz!