Nasze usługi

Projekt i utrzymanie

Serwisu Internetowego

spersonalizowanego dla Twojego gabinetu weterynaryjnego

W ramach naszych usług zaprojektujemy i stworzymy serwis internetowy dla Twojego gabinetu. Szata graficzna zostanie dopasowana do charakteru Twojej praktyki i zgodnie z Twoimi preferencjami. Do swojej dyspozycji masz trzy pakiety usług o zróżnicowanej funkcjonalności. Jeśli Twoje potrzeby ulegną zmianie możesz również zmienić wybrany wstępnie pakiet. Poza pakietami oferujemy również usługi dodatkowe, dzięki którym będziesz miał możliwość jeszcze większej personalizacji swojej strony.

Jednostronicowa wizytówka internetowa
 
 Personalizacja strony
 Darmowa domena
 Firmowa skrzynka pocztowa 100MB
 Certyfikat bezpieczeństwa SSL
 Rejestracja w wyszukiwarce GOOGLE
Wielostronicowy serwis internetowy
 
 Personalizacja strony
 Darmowa domena
 Firmowa skrzynka pocztowa 200MB
 Certyfikat bezpieczeństwa SSL
 Rejestracja w wyszukiwarce GOOGLE
 Dwa dodatkowe aliasy pocztowe
 Podstawowe SEO
Wielostronicowy serwis internetowy z funkcją bloga
 
 Personalizacja strony
 Darmowa domena
 Firmowa skrzynka pocztowa 500MB
 Certyfikat bezpieczeństwa SSL
 Rejestracja w GOOGLE i BING
 Nielimitowane aliasy pocztowe
 Podstawowe SEO
 Przekierowanie zewnętrznej domeny
 Wykupienie dedykowanej domeny

 Aby Twoja nowa strona nabrała niepowtarzalnego charakteru spersonalizujemy ją zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Szata graficzna i zawartość serwisu zostanie dopasowana do Twojej praktyki, aby podkreślić jej największe zalety i unikalność. Wyeksponujemy te informacje, na które chcesz zwrócić uwagę Twoich klientów. Twoje uwagi i sugestie będą istotnym elementem zaproponowanego przez nas projektu witryny. Całość będziemy ulepszać, aż do pełnej akceptacji z Twojej strony. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem.

 

Twoje pełne zadowolenie

 W ramach naszych pakietów, przekazujemy do Twojej dyspozycji wiele atrakcyjnych domen internetowych. Na ich bazie możesz zbudować adres swojej nowej strony internetowej, jak również kont pocztowych email. 

 Sprawdź nasz katalog domen i dowiedz się jak na ich bazie stworzyć swój adres.

 Wraz ze stroną internetową Twojego gabinetu uzyskasz również firmowe skrzynki pocztowe. Nazwy skrzynek pocztowych możesz ustalić w dowolny, preferowany przez Ciebie sposób. Przykładowo nazwami skrzynek pocztowych mogą być: kontakt, gabinet, dostawcy, lek.wet.jan.kowalski, lub inna wybrana przez Ciebie nazwa.

 Liczba dostępnych skrzynek i ich pojemność zależy od wybranego przez Ciebie pakietu usług. Dodatkowe skrzynki pocztowe można również uzyskać poprzez wykupienie dodatkowej usługi Dodatkowa skrzynka pocztowa, natomiast większą pojemność wraz z usługą Pojemniejsza skrzynka pocztowa.

 Aliasy pocztowe to rozszerzenie możliwości Twojej firmowej skrzynki pocztowej. Dają one możliwość definiowania dodatkowych nazw poczty email. Dzięki nim możesz stworzyć zestaw kont poczty email, których można będzie użyć do różnych celów. Na przykład skrzynka pocztowa o nazwie gabinet posłuży do kontaktu z klientami, natomiast skrzynka o nazwie zamówienia do kontaktu z dostawcami. W ten sam sposób możesz również stworzyć spersonalizowane nazwy skrzynek pocztowych dla wszystkich lekarzy pracujących w gabinecie. Umożliwi to pacjentom komunikowanie się wybranym lekarzem poprzez jego osobisty email, na przykład o nazwie lek.wet.jan.kowalski

 Liczba dostępnych aliasów pocztowych zależy od wybranego przez Ciebie pakietu usług. Dodatkowe aliasy można również uzyskać poprzez wykupienie dodatkowej usługi Dodatkowa skrzynka pocztowa.

 Zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa danych jest w dzisiejszych czasach istotną kwestią, dlatego wszystkie Twoje strony będziemy chronić przed nieuprawnionym dostępem. Działania, które Twoi klienci będą podejmować na stronie, jak również cała komunikacja z Tobą będą szyfrowane. Zabezpieczy to Ciebie i odbiorców Twoich treści przed podglądaniem przez wścibskie oczy i przechwytywaniem danych, jak na przykład adresy email lub treści wiadomości. 

 Twoja strona otrzyma również certyfikat bezpieczeństwa SSL. Jego aktywacja będzie widoczna w przeglądarce internetowej w postaci symbolu kłódki widocznego przed adresem Twojej strony. Podniesie to dodatkowo zaufanie użytkowników internetu do Twojej strony jako bezpiecznej.

 Twoja nowa witryna internetowa zostanie zarejestrowana w przeglądarkach internetowych. Polega to na przesłaniu do wyszukiwarek GOOGLE i BING informacja na temat nowej witryny internetowej: jej nazwy, domeny, liczby i adresów stron oraz innych danych technicznych. Pomoże to przeglądarkom w “zapoznaniu” się z Twoja witryną i zaprezentowaniu jej w wynikach wyszukiwania. To z kolei zwiększy jej dostępność dla użytkowników internetu poszukujących pomocy weterynaryjnej.

 SEO czyli optymalizowanie strony pod względem wyników jakie wyświetlają wyszukiwarki internetowe, jest bardzo rozległym tematem, który wymaga niezależnej uwagi. W ramach naszych usług zapewniamy podstawowe rozwiązania techniczne wpływające na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Przez szereg czynności technicznych związanych ze stworzeniem i utrzymaniem Twojego serwisu wpłyniemy na sposób jego prezentowania w wyszukiwarkach. Dzięki temu użytkownicy internetu, którzy poszukują pomocy weterynaryjnej, będą mieli szybszy i łatwiejszy dostęp do kluczowych informacji na temat Twojego gabinetu.

 Jeśli podstawowe SEO nie jest dostępne w wybranym przez Ciebie pakiecie usług, możesz również je uzyskać poprzez wykupienie dodatkowej usługi Podstawowe SEO.

 Jeśli aktualnie posiadasz własną domenę lub zamierzasz wykupić ją samodzielnie u jednego z polskich dostawców, istnieje możliwość przekierowania jej na nasze serwery. Po zakończeniu przekierowania Twoja nowa strona internetowa, będzie dostępna pod jej adresem. Wymaga to wyboru pakietu Zaawansowany lub wykupienia dodatkowej usługi Dedykowana domena w ramach pozostałych pakietów. Zapewniamy Państwu wsparcie techniczne związane z przekierowaniem i dalszym utrzymaniem tej domeny.

 Jeśli potrzebujesz adresu internetowego, którego nie da się zbudować na bazie listy naszych darmowych domen, wciąż jest to możliwe. Wymaga to wyboru pakietu Zaawansowany lub wykupienia dodatkowej usługi Dedykowana domena w ramach pozostałych pakietów. Przy wyborze jednej z tych opcji należy skontaktować się z nami w celu zweryfikowania technicznych możliwości takiego rozwiązania.

Uwaga: Wybór dedykowanej domeny zazwyczaj wiąże się z dodatkowym kosztem związanym z jej wykupieniem u jednego z polskich dostawców. Zapewniamy Państwu pośrednictwo w wykupie dedykowanej domeny, jak również wsparcie techniczne w przekierowaniu na nasze serwery.

Sprawdź również
Laptop i stetoskop
Witryny internetowe
Koperta
Poczta firmowa
www
Katalog domen

Wybierz swój pakiet i zamów już teraz!